Strandpark Zeeland
Zeeland, Nederland
Deze website maakt gebruik van cookies. Deze gegevens worden gebruikt om de website zo goed mogelijk te laten aansluiten bij de wensen en interesses van onze bezoekers. Lees hier meer over in onze privacy statement.
Met een strand voor de deur, een zwembad voor extra waterpret en volop activiteiten voor de kinderen, is Landal Beach Resort de ideale plek voor een onvergetelijke gezinsvakantie aan zee!
Wakker worden met het geluid van de golven, terwijl de kinderen al enthousiast naar het strand rennen – dát is vakantie! Op Landal Beach Resort sta je binnen een paar stappen met je voeten in het zand. Verblijf je in een Beach House? Dan begint jullie dag direct aan zee. Bouw samen zandkastelen, neem een verfrissende duik of geniet van de zon terwijl de kinderen zich vermaken met een schepnet en emmer. Liever wat actie? Huur een surfplank en leer samen de golven trotseren!
Na een dag op het strand is er op het park nog volop vermaak. Terwijl de kleintjes creatief aan de slag gaan in de Kids Club, kun jij even ontspannen met een goed boek. Of duik samen het zwembad in! De lange glijbaan zorgt voor eindeloos plezier, en voor de allerkleinsten is er een speciaal peuterbad waar ze veilig kunnen spetteren.
Na een dag vol avontuur is het heerlijk om samen te genieten van een goede maaltijd. In het gezellige restaurant kun je lekker aanschuiven, terwijl de kinderen zich nog even vermaken. Liever iets makkelijks? De snackbar biedt een snelle en lekkere hap. En voor een perfecte afsluiting van de dag is er Beach Club Bestevaer. Terwijl jij met een drankje in de hand uitkijkt over zee, kunnen de kinderen nog even schelpen zoeken op het strand.
Ook buiten het park valt er genoeg te beleven. Het beroemde Banjaardstrand, een van de schoonste stranden van Europa, ligt vlakbij en biedt alle ruimte voor strandpret. Voor een cultureel uitstapje zijn de historische stadjes Zierikzee en Veere echte aanraders – hier lijkt het alsof de tijd heeft stilgestaan. Zijn je kinderen gek op techniek en avontuur? Dan mag een bezoek aan de indrukwekkende stormvloedkering niet ontbreken.